Onze jeugd is weer begonnen!!!

Geweldig nieuws…. Sam Geuskens en René Hoeksema hebben de jeugdtrainingen afgelopen donderdag hervat. We zijn héél blij dat we onze jeugd weer mogen ontvangen, ook al is het voorlopig buiten onze zaal. Zelfs Frank Moonen van L1 kwam een kijkje nemen om onze sport onder de aandacht te brengen. O.l.v onze voorzitter Marcel Hundscheidt wordt door een klein team van leden gewerkt aan een mogelijke uitbreiding van de buitenactiviteiten. Dit zodat ook onze senioren misschien toch al vóór een september samen (in de buitenlucht) aan hun conditie kunnen werken. De jeugd was in ieder geval heel enthousiast over het geboden alternatieve trainingsprogramma. Met name de jeugd van de tweede training (van 12 tot 18 jaar) ging héél moe maar voldaan naar huis na een stevige bootcamp.

Klik op onderstaande foto’s om ze beter te bekijken.