Regels Clubhuis en bardienst
Instructie gebruik Clubhuis TTV Sittard.
Openings procedure (Zaalbegeleiders / Barbeheerders):
- Haal de sleutel en wisselgeld voor de bardienst op bij het sleuteladres, zie onderaan dit document.
Zaalbegeleiders/trainers:
- Tassen dienen op de grond te staan, niet op de tafels in het bargedeelte.
- Sporten met zwarte zolen is niet toegestaan. Let hier op!! óók bij de bezoekers.
- Ballen dienen na iedere training/wedstrijd opgeruimd te worden.
Barverzorger: Openen van de bar:
- Tel het wisselgeld, het aantal consumptiekaarten en consumptiepenningen na. Vul dit in op de envelop (aanwezig in wisselgeldbakje).
- Open de keuken en de koelkast en controleer direct of de koelkast en bierkoeling goed gevuld zijn. Zo niet, vul deze dan direct bij. Vraag eventueel hulp bij het vullen van de bierkoeling.
Tijdens de Bardienst (verzorgd door ouder en/of bardienstverzorger):
- Consumpties worden niet op geschreven. Er kan betaald worden met bonnen, per pin of contant.
Eén uitzondering: tijdens de seniorencompetitie op zaterdag en maandag mag er per team worden opgeschreven op de daarvoor bestemde formulieren. Deze liggen in het kastje onder de bar. - JEUGDWEDSTRIJDEN:
Bij de jeugdwedstrijden krijgt de meegereisde trainer/ouder van het uitspelende team een gratis kop koffie/thee aangeboden door de vereniging. Noteer het aantal gratis verstrekte consumpties op het consumptieformulier. Deze liggen in het kastje onder de bar. Onderaan is een apart stukje om deze consumpties te noteren. - SENIORENWEDSTRIJDEN:
Bij de senioren worden eventuele consumpties verstrekt aan tegenstander zelf door het team betaald, ook het aanbieden van koffie of thee hoort daarbij. - SCHEIDSRECHTERS NTTB:
Zij krijgen maximaal 5 consumpties en 1 friet en/of 1 snack aangeboden. Noteer het aantal gratis verstrekte consumpties op het consumptieformulier. Deze liggen in het kastje onder de bar. Onderaan is een apart stukje om deze consumpties te noteren. - Het is verboden alcohol te verstrekken aan personen beneden de 18 jaar en aan personen waarvan aangenomen kan worden, dat dit mogelijk tot verstoring van de openbare orde en veiligheid kan leiden.
- In ons tafeltenniscentrum geldt een rookverbod.
- Zorg dat het spoelwater tijdens uw dienst regelmatig ververst wordt. Laat eventueel het kraantje een beetje lopen en doe regelmatig bierglazenreiniger in het water.
- Let tijdens de bardienst op je eigen alcoholgebruik. Degene achter de bar is verantwoordelijk!
Einde bardienst door bardienstverzorger om 19.30 uur:
- Koelkast is bijgevuld
- Alle teams hebben afgerekend voordat de bardienst wordt overgenomen door een competitieteam.
- Doe het onderste deel formulier met de gratis consumpties scheidsrechter/jeugd in de envelop.
Einde bardienst door competitieteam:
- Het competitieteam verzorgt de bardienst op zaterdag tot minimaal 22.00 uur. Bij verlaten dient alles afgerekend en opgeruimd te zijn zoals hieronder vermeld. Denk eraan om het geldkistje af te geven bij Toin.
- Indien er leden achterblijven dient er geregeld te zijn dat 1 iemand alles nadien opruimt en tijdig afsluit! Eventuele achterblijvers mogen tot maximaal 24.00 uur blijven. Daarna dient het clubhuis verlaten te worden!
Voor verlaten bardienst team, dient het volgende verzorgd te zijn:
- Alle glazen schoonmaken en opbergen op de daarvoor bestemde plaats.
- Lekblad schoonmaken met warmwater (gebruik de waterkoker) en drogen.
Bovengedeelte (barblad) ook poetsen. - Spoelborstel grondig uitspoelen eventueel met afwasmiddel uitwassen en dan goed uitgespoeld terugleggen. Dit kan en mag ook in de vaatwasser.
- Spoelbak schoonmaken en drogen.
- Keuken opruimen eventuele afwas doen.
- Vaatwasser volledig uitzetten.
- Elektrische gebruiksapparatuur schoonmaken en uitzetten, controleer of de vrieskast goed dicht is.
- Tel het wisselgeld af, tel de dagopbrengst en de consumptiekaarten, vul de gegevens op de envelop in
Doe de dagopbrengst in de envelop. Voorzien van naam, datum en bedrag, dichtplakken en met paraaf verzegelen. Geef dezelfde dag af bij het sleuteladres! - Vervang alle vuilniszakken in keuken en bargedeelte ook als deze maar halfvol zijn.
- De vuilniszakken zet je in de container in het verwarmingshok. Deze open je met dezelfde sleutel als waarmee je het clubgebouw opent/sluit
Sluitingsprocedure:
- Loop het gebouw na en doe alle lichten uit, verwarming (blazers kantine uit) en sluit alle tussendeuren.
- Controleer ook de toiletten en spoel deze even extra door.
- Controleer of alle apparatuur (ook bouwdroger) en lichten uit zijn. Sluit de nooduitgangen, keuken en hoofdingang af.
- Schakel het alarm voor het verlaten van het clubhuis!
- Geef de dagopbrengst, wisselgeld en de sleutel af bij het sleuteladres. Graag door de brievenbus!
1 ste Sleuteladres: 2 de Sleuteladres:
Toin de Beer Jos Huntjens
Merovingenstraat 56 W. Churchillaan 4
(ma/do/zat) (vrij)

