Open Kijkdag bij onze nieuwe buren Sam&Zo

Beste clubgenoten,

Zoals velen van jullie weten, zijn er naast ons clubgebouw nieuwe woningen gerealiseerd. Deze woningen maken deel uit van het woonconcept SAM&ZO – een bijzonder initiatief met 46 ruime huurappartementen in de Sittardse wijk Vrangendael, waar iedereen welkom is. Mensen met en zonder zorgbehoefte wonen hier samen – zelfstandig, maar vooral ook sociaal.

Bij SAM&ZO draait het om wederkerigheid: bewoners, buren en professionals zetten zich samen in om het wonen, leven en zorgen zo prettig mogelijk te maken. Zo draagt iedereen iets bij aan elkaars ontwikkeling én aan die van de wijk.

Het project is tot stand gekomen op initiatief van een aantal betrokken ouders, in samenwerking met ZOwonen, Daelzicht en Radar, die samen deze droom voor jongeren met een beperking helpen realiseren.

Op dinsdag 11 november vindt er van 16.30 tot 18.30 uur een open kijkdag plaats voor wijkbewoners. Een mooie gelegenheid om kennis te maken met onze nieuwe buren — en misschien ook om ze enthousiast te maken voor een potje tafeltennis bij onze vereniging!
De leden die kennis willen maken met de buren, zijn dus van harte welkom om langs te komen. 

Alvast een fijn Oktoberfeest gewenst! 🎉

Met vriendelijke groet,

Jos Huntjens | Media Commissie | TTV Sittard